Privaatsuspoliitika

 • Firako Teenused OÜ
 • Registrikood: 11262306
 • Riia 22b-2, Tartu
 • Kontori telefon: +372 7 402 190
 • E-post: info@firako.ee

www.firmaraamatupidamine.ee on Firako Teenused OÜ-le kuuluv veebileht. Siin leiduva info, tekstide, piltide või mis tahes muu infomaterjali igasugune ärilistel eesmärkidel kopeerimine, reprodutseerimine või levitamine on ilma Firako Teenused OÜ kirjaliku nõusolekuta keelatud.

Järgnevalt kirjeldame meie privaatsuspõhimõtted, mis laadi teavet me veebilehel www.firmaraamatupidamine.ee kogume, kuidas seda teavet kasutame, andmeid säilitame ning millistel tingimustel seda kolmadatele isikutele avaldame.

www.firmaraamatupidamine.ee kaustab oma klientide privaatsust ja töötleb isikuandmeid kooskõlas Eestis kehtivate isikuandmete töötlemise seaduste ning õigusaktidega.

www.firmaraamatupidamine.ee võib koguda, töödelda ja kasutada teie isikuandmeid, sealhulgas teie nime, postiaadressi ja mobiiltelefoni ning teavet teie poolt saadetud tellimuste www.firmaraamatupidamine.ee teenuste kohta. Samuti võime küsida eelpool loetletud teabele lisaks veel ka tööülesandeid, ametikohta, tegevusharu, ettevõte nime ja asukoha riiki.

www.firmaraamatupidamine.ee võidakse töödelda alljärgnevatel põhjustel:

 • et tagada juurdepääsu meie veebilehele, sealhulgas ka juurdepääs www.firmaraamatupidamine.ee-teenustele;
 • et töödelda hinnapäringuid ja/või teenuste ning lisatarvikute tellimusi;
 • et pakkuda teile teenuseid (üksnes teie nõusolekul);
 • et võtta ühendust seoses saabunud hinnapäringute või teie soovitud teenustega;
 • et osutada teenuseid, mida olete soovinud;
 • et korraldada mis tahes maksete töötlemist.

www.firmaraamatupidamine.ee võib edastada teie isikuandmeid Euroopa Majanduspiirkonna piires töötlemiseks kolmandast isikust spetsialistidele. Kogume andmeid vaid mõistlikkuse piires, rakendades kõik vajalikud meetmed, et tagada teie isikuandmete turvaline ja nende privaatsuspõhimõtete kohane töötlemine.

www.firmaraamatupidamine.ee kasutab andmete kogumiseks küpsiseid. Küpsis on väike arvutikoodi lõik, mille anname teie veebibrauserile, kui veebisaiti esimest korda külastate. Edaspidi võivad küpsised aidata meil pakkuda teile ainulaadset sisu või teha reklaami selle alusel, mida olete meile enda kohta avaldanud või millist sisu olete vaadanud.

Samuti kasutame oma töös küpsiste kaudu osalisi andmete ülekannet. Me ei anna üle teie nime, e-posti, telefoni. Kasutame ülekandeks IP’d. Seda selleks, et saaksime kasutada oma turundustöös vajalikke programme. Näiteks Google Analytics ja Facebook Pixel.

Google Mapsi andmed:

 • Kui kasutate meie veebisaidil asuvaid kaarte, võib Google koguda teie IP-aadressi, veebibrauseri teabe ja teie asukoha.
 • Kasutame Google Mapsi teenust, et pakkuda teile asukohapõhist teavet ja parandada teie kasutajakogemust.

Google reCAPTCHA

 • reCAPTCHA teenust kasutatakse selleks, et kontrollida, kas kasutaja on inimene ega ole robot. CAPTCHA võib koguda teie IP-aadressi ja veebibrauseri teavet.
 • Me kasutame CAPTCHA teenust, et kaitsta meie veebisaiti automaatsete rünnakute ja spämmi eest.

Google LLC privaatsuspoliitikaga tutvumiseks avage https://policies.google.com/privacy?hl=en

Google LLC andmetöötleja küpsisepoliitika tutvumiseks avage https://policies.google.com/technologies/cookies?hl=en

Firmaraamatupidamine.ee ei jaga Google Mapsi ega reCAPTCHA kaudu kogutud teavet kolmandate osapooltega, välja arvatud juhul, kui see on seadusega nõutav või meie teenuste osutamiseks vajalik. Täpsustame, et käesolev informatsioon, mis on kogutud kahel eelpoolmainitud viisil ei ole võimalik isikutuvastamine- kõik andmed on kogutud nii, et need on anonüümsed.

Programmid kasutavad meie edastatavat infot, et hinnata meie lehe kasutust teie kasutajamugavuse parandamiseks. Et ka tulevikus oleks leht sama hea ning isegi parem ja mugavam.

Kui te ei soovi küpsiseid vastu võtta, on teil alati võimalik seda ise oma brauseris märkida. Selle kohta on võimalik saada lisateavet teie brauseri tootjalt. Kui keelate küpsised, ei pruugi teatud funktsioonid meie kodulehel töötada või teatud teenused teile kättesaadavad olla.

Kui teil on veel küsimusi brauseriküpsiste kasutamise kohta saidil www.firmaraamatupidamine.ee, siis võtke kõhklemata ühendust info@firako.ee

Küpsise nimetus Tüüp Esimene või kolmasosapool Blokeeritav Sessioon või püsiv Aegub Eesmärk

Privaastsuspoliitka on koostatud 07. november 2023.

Privaastsupoliitika on uuendatud