Raamatupidamisteenus

Tänapäeva kiires ja konkurentsitihedas maailmas on oluline tellida raamatupidamisteenus usaldusväärselt ettevõttelt. Korrektne raamatupidamine on ettevõtte finantsjuhtimise alus, võimaldades teha firma tulevikuplaanide osas teadlikke otsuseid.

Tihtipeale ei mõtle ettevõtja raamatupidamise peale kuigivõrd palju, kui ettevõtte tooted või teenused müüvad hästi ja konkurentsieelis on olemas. Ettevõtte kasvades võib aga raamatupidamise iseseisev korraldamine osutuda keeruliseks, eriti kui vaja on esitada maksudeklaratsioone, koostada panga või investorite jaoks finantsprognoose või esitada koondväljavõtteid.

Raamatupidamisteenust tellides on alati olemas:

 • Korrektne raamatupidamisarvestus, mis tagab ülevaade sinu ettevõtte varadest, kohustustest, tulude ja kulude struktuurist.
 • Õigeaegne teave ja aruandlus, mis on eduka finantsjuhtimise alus. Hea arvestussüsteem võimaldab koostada ettevõtte bilansi ja kasumiaruande ning prognoosida tulevasi rahavooge.
 • Finantsaruanded ja korrektsed dokumendid. Firma raamatupidajate oskuslik lähenemine tagab, et sinu ettevõtte finantsaruanded on täpsed, ajakohased ja oskuslikult juhitud. Kokkuleppel suhtlevad Firako teenused OÜ raamatupidajad Maksu- ja Tolliametiga sinu eest.
 • Korrektne palgaarvestus. Raamatupidamisteenust tellides on tagatud õigeaegne ja täpne palgaarvestus. Vajadusel nõustame juhatust töötajatega seotud lepingute ja aruandluse koostamisel.

Paberivaba raamatupidamine, e-arvete saatmine ja vastuvõtmine

Säästame loodust ning hoiame kokku aega, tehes raamatupidamist paberivabalt. Firma raamatupidajad kasutavad peamiselt programme Merit Aktiva, Merti Palk ja Standard Books, mis võimaldavad olulisi andmeid turvaliselt säilitada. Puudub vajadus dokumente eraldi paberkujul hoiustada.

Digitaalse tarkvara abil on andmed lihtsasti leitavad, edastatavad ja alla laetavad. Müügiarveid (sh. e-arveid) saab kiiresti luua ja kliendile otse süsteemist edastada – kõikjal, kus on olemas Internet. Merit Aktiva võimaldab mõne klikiga teha otse programmist teha liidestusi e-arvete saatmiseks ja vastuvõtmiseks.

Raamatupidamise programmidele pakub mugavat täiendust uudne Costpocketi tarkvara, mille abil saad oma ostutšekid üles pildistada ning otse raamatupidamisprogrammi edastada. Lisaks võimaldab Costpocket rakendus ka ettevõtte meilile tulnud pdf ostuarveid digitaliseerida ja otse raamatupidamisprogrammi saata.

Digitaalset tarkvara kasutades saame pakkuda kiiret ja tasemel raamatupidamisteenust üle Eesti!

raamatupidajad-seisavad-oma-büroo-ees

Raamatupidamisteenus väikeettevõttele

Pakume raamatupidamisteenust väikeettevõtetele ja keskmise suurusega firmadele. Firako teenused OÜ raamatupidamisteenust kasutavad väga erinevates majandussektorites tegutsevad ettevõtted: põllumajandus, jaekaubandus, ehitus, tervishoid, juriidika ning teenusepakkujad. Iga ettevõttega suhtleb kindel vastutav raamatupidaja, mistõttu on tagatud individuaalne lähenemine ning kiire ja asjakohane suhtlus.

Panustame väga palju oma raamatupidajate kompetentsi ja oskustesse. Kõik meie raamatupidajad on erialase kõrgharidusega ja täiendavad end pidevalt, et olla kursis uusimate maksumuudatuste ja seadustega. Firma raamatupidamisbüroo juhatajal Aino Voorol on üle 20 aasta kogemust tegevraamatupidaja ning koolitajana, mistõttu oskame nõu anda ka keerulisemate raamatupidamist ja finantse puudutavate küsimuste korral.

Varasema raamatupidamise korrastamine

Kui ettevõtte juhtkond on olnud hõivatud äri ülesehitamisega ning raamatupidamise jaoks ei ole aega jäänud, aitame ettevõtte raamatupidamise korda seada. Vajadusel parandame ja esitame deklaratsioone ning suhtleme Maksuametiga. Eelmiste raamatupidamisperioodide korrastamine ja korrektsete ramaatupidamisandmete loomine on väga oluline käibemaksukohuslaseks registreerimisel ja majandusaasta aruande koostamisel.

Miks tellida raamatupidamine Firako teenused OÜ-lt:

Firma raamatupidamisteenust osutavad erialase kõrghariduse ja professionaalsete oskustega raamatupidajad, kes aitavad sisse seada sinu ettevõtte jaoks korrektse raamatupidamisarvestuse

Läheneme kõikidele ettevõtetele individuaalselt, nii selguvad kõige paremini firma vajadused ja kujuneb välja sobiv teenus. Loe tagasisidet rubriigist „Ettevõtjad kiidavad“

Iga ettevõttega suhtleb kindel vastutav raamatupidaja, et tagada kiire ja asjakohane suhtlus

Me ei ole lihtsalt raamatupidajad – oleme sinu ettevõtte partnerid. Tegutsemisel lähtume alati sinu ettevõtte ärilistest huvidest, pidades kinni kõigist seadusandlikest nõuetest.

Lisaks raamatupidamisteenuse osutamisele anname nõu maksu- ja finantsteemadel, konsulteerime ettevõtte asutamise või ettevõtlusvormi muutmise korral ning nõustame äriplaani koostamisel. Raamatupidamisteenuse tellijatele on jooksev konsultatsioon tasuta.

Firma raamatupidamisteenus sisaldab:

 • Raamatupidamise sisseseadmine
 • Dokumentide nõuetele vastavuse kontroll ja andmete sisestamine raamatupidamisprogrammi
 • Maksude arvestus ja maksudeklaratsioonide koostamine ning esitamine Maksu- ja Tolliametile
 • Maksuriskide juhtimine
 • Raamatupidamise sise-eeskirjade koostamine
 • Põhivara arvestus
 • Arveldused aruandvate isikutega
 • Statistiliste aruannete koostamine
 • Põhivahendite arvele võtmine, mahakandmine, kulumi arvestamine
 • Aruannete (bilanss, kasumiaruanne) koostamine
 • Töötasude arvestus
 • Töövõimetuslehtede täitmine ja esitamine Tervisekassa
 • Majandusaasta aruande koostamine
 • Pangaülekannete ettevalmistamine ja teostamine

Raamatupidamisteenuse hind

Raamatupidamisteenuse hind kujuneb vastavalt ettevõtte dokumentide hulgale ja töömahule. Enamikel juhtudel lepime kokku kindlas kuutasus, võttes arvesse kirjete hulka (ostu- , müügi- ja sularahaarvete arv igas kuus ning ettevõtte töötajate arv).

Raamatupidamisteenuse hind algab mitte käibemaksukohuslasele 60 € kuus ja käibemaksukohuslasele 70 € kuus.  Hinnale lisandub käibemaks.

Meie soov on pakkuda paindlikku raamatupidamisteenust ja võtta arvesse iga firma individuaalseid vajadusi – teeme pakkumise just sinu ettevõtte spetsiifikast lähtuvalt.

Telli raamatupidamisteenused Tartus või mujal Eestis. Täida allolev vorm ja küsi pakkumist!

Ettevõtjad kiidavad

Joosepi Talu OÜ maasikakasvatuses on hooajati tööl üle 100 töölise, kelle kõikide tasusid haldab raamatupidaja Jaanika Vooro, lisaks tegeleb ta arvetega, teeb aastaaruanded ja lahendab jooksvalt kõik finantsidega seotud küsimused.

Koostöö on meil hästi minu ettevõtte keskne ja raamatupidaja Jaanika on justkui meie oma töötaja. Jaanika Vooro on minu jaoks finantsraamatupidamise lihtsaks teinud ja temaga on hästi meeldiv suhelda. Ta säästab päris palju minu aega, samal ajal hoides raamatupidamise kiire ja korrektse. Kiidan Firma raamatupidajat Jaanika Voorot ülivõrdes.

Meie Perearstikeskus on teinud koostööd Firma raamatupidajatega juba 25 aastat. Tellin Aino Voorolt kogu raamatupidamise,  sealhulgas igakuine raamatupidamine, aastaaruande koostamine, inventari arvele võtmine, kulumisprotsendi arvestamine jne.

Olen eriti rahul, et saan regulaarselt juriidilist nõu ka töölepingute koostamiseks, nende erinevate punktide võimaluste ning tõlgenduste kohta. Aino Vooro on mulle nagu oma firma töötaja, võin usalduslikult temaga kõikidest oma keskuse finantsteemadest rääkida.

Tellides professionaalset raamatupidamise teenust saan efektiivsemalt korraldada oma ettevõtte äritegevust ning säästa raha ja aega. Firma raamatupidamise personaalset ja paindlikku teenust olen soovitanud ka juba mitmele teisele firmale.

Firma raamatupidaja Aino Vooro on kirjutanud meile PRIA projekte juba pikki aastaid. Tal on väga põhjalikud teadmised nii põllumajandusest kui ka projektide kirjutamisest. Oleme saanud rahastusi just tänu Aino oskuslikult koostatud projektidele. Mulle meeldib, et Firako teenused OÜ ei ole ettevõttena liiga suur ja saan väga personaalse lähenemise.

Firma raamatupidamise ehk Firako teenused OÜ klient olen olnud juba 10 aastat. Tellin kogu raamatupidamise, sealhulgas maksudeklaratsioonid, finantsanalüüsid, aastaaruanded neilt.

Töötan koos raamatupidajatega Ulvi Hark ja Helen Keir, kelle finantsteadmised ja nõuanded on väga vajalikud. Kuigi mul pole kunagi teisi raamatupidajaid olnud, pean koostööd väga edukaks. Minu ettevõtte rahaline heaolu sõltub just nendest. Paljud tuttavad on juba Firma raamatupidamise kliendid ja kõik on väga rahul.

Tellime täiemahulist raamatupidamisteenust Firako teenused OÜ-st juba 2015. aastast. Meil on 6 erinevat valdkonda ja mitmesugused riigiteenused. Kuigi meie erinevad projektid võivad teha raamatupidaja elu keeruliseks, ei ütle nad kunagi ei.

Firma raamatupidajad võtavad hästi palju minu kui juhi töökoormust vähemaks. Varem pidin peast erinevaid numbreid teadma, nüüd tegelevad sellega nemad. Ma saan kindel olla, et maksud saavad õigesti arvestatud ja õigeaegselt makstud ning mina saan rahuliku une. See on hästi oluline, et raamatupidaja on minu ettevõtte jaoks ja mitte vastupidi, see annab turvatunde. Raamatupidaja Helen Kier on minu jaoks olemas ja saan nõu kiirelt.

Firako töötajad täiendavad end pidevalt, hoiavad end kursis kõikide seadusemuudatustega. Mina ise ei jõua kõiki muudatusi jälgida ja tänu tellitud teenusele on minu firma seadusekuulekas.

Pööraselt mõnus koostöö! Soovitan sellist koostööd absoluutselt kõigile.

saada päring