Helen Keir

Raamatupidaja

Helen on pikajaalise kogemusega raamatupidaja, kes on oma valdkonnas tegutsenud juba üle 10 aasta. Kolleegide ja koostööpartnerite sõnul on Helen vastutulelik ja abivalmis inimene, kellel on väga laialdased teadmised raamatupidamisest. Keerulistes olukordades oskab Helen leida alati kliendi jaoks parima võimaliku lahenduse.

Helen peab end läbi ja lõhki numbriinimeseks – matemaatika meeldis talle juba kooli ajal. 2013. aastal lõpetas Helen Eesti Maaülikooli majandusarvestuse ja finantsjuhtimise erialal ning sellest ajast peale töötab ta raamatupidajana.

Raamatupidamise juures meeldib talle inimestega suhtlemine ning tööprotsess, mille puhul on alati olemas selge algus ja lõpp ning konkreetsed tulemused. Helen naudib kõige enam palgaarvestuse ning bioloogiliste varade arvestuse tegemist, sest tegemist on hästi nüansirohkete ja põnevate teemadega.

Kontakt: helen@firako.ee

Firma raamatupidamisbüroo puhul hindab Helen paindlikku töökorraldust ning sõbralikku ja väikest kollektiivi, kus kõik on justkui oma inimesed.

Vabal ajal meeldib Helenile perega matkamas ja orienteerumas käia, värskes õhus viibida ning rattaga sõita. Aktiivne liikumine õues pakub istuvale tööle head vaheldust.

Haridus

2013 Eesti Maaülikooli majandusarvestuse ja finantsjuhtimise eriala, magistrikraad

Raamatupidamise täiendkoolitused

2023 „Negatiivse omakapitali taastamine“, Marko Saag

2023 TK Koolituskeskus OÜ: „Äriregistri seaduse muudatused 2023-2024“, Mikk Põld

2023 Standart Books ja CostPocketi ühildamise koolitus

2023 Addenda OÜ: Ülevaate 2023. aasta maksumuudatustest“, Aule Kindsigo

2023 Addenda OÜ: „Aastaaruande koostamise ja esitamise üldpõhimõtted“, Maire Otsus-Carpenter

2022 Voco koolitus „Käibemaksuvabastus, sisendkäibemaksu mahaarvamine ning rahvusvaheliste tehingute maksustamine“, Tõnis Elling

2022 Äripäeva konverents: „Mis muutub raamatupidaja töös 2023?“

2021 Juunika Koolitus: „Majandusaasta aruande koostamine“, Toomas Villems

2020 Äripäeva konverents: „Raamatupidamisbüroode konverents: Kasumlik kasv 2020“

matkarada